SKLEP Z AKCESORIAMI DLA JEŹDŹCÓW I KONI

Sklep dla jeźdźców i koni

ZADZWOŃ, ZAPYTAJ: +48 601 489 848

pusty 

 

PŁATNOŚCI I WYSYŁKA

 

 

Formy płatności:

 

  • za pobraniem — przy odbiorze wysłanych produktów;
  • przedpłata — przelewem na konto bankowe podane w danych SPRZEDAWCY lub przesłany  w potwierdzeniu zamówienia;
  • płatność gotówką lub kartą przy odbiorze osobistym — zamówione produkty należy odebrać w terminie 10 dni od złożenia zamówienia w siedzibie firmy;
  • system płatności on-line PayPal - szczegóły dostępne pod adresem  https://www.paypal.com/pl/home
  • System płatności realizuje płatności kartami płatniczymi — Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic oraz Maestro;

 

W przypadku wyboru płatności w formie przedpłaty przelewem KLIENT zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy sprzedaży w terminie 7 dni od dnia jej zawarcia, chyba że Strony Umowy sprzedaży postanowią inaczej.

SPRZEDAWCA ma prawo ograniczyć dostępne sposoby płatności, w tym także wymagać dokonania przedpłaty w całości albo części.

 

Wysyłka towaru

 

  • Koszty dostawy ponosi KLIENT, chyba że opis oferty produktu stanowi inaczej.
  • KLIENT w trakcie wypełniania interaktywnego formularza zamówienia jest informowany o kosztach i dokonuje wyboru sposobu i akceptuje koszt wysyłki podczas składania ZAMÓWIENIA.
  • W przypadku wysyłki za granicę koszty wysyłki i termin dostawy są ustalane indywidualnie.
  • Zakupione produkty wysyłamy przesyłkami pocztowymi lub firmami kurierskimi.

 

Jeżeli klient wybrał opcje wysyłki produktu z opcją płatności "za pobraniem" - klient zobowiązany jest do odbioru przesyłki z zamówionymi produktami. Jeżeli klient — bez względu na przyczynę — nie dokona odbioru przesyłki — SPRZEDAWCA ma prawo do odstąpienia od umowy z dniem zwrotnego otrzymania nieodebranej przesyłki.

 

Wysyłka towaru przy zamówieniu powyżej 299 zł (przedpłata — wysyłka kurier) jest darmowa za zamówienie do 30 kg mieszące się w jednej paczce, w przypadku gdy zamówienie przekroczy objętość jednej paczki, za każdą następną paczkę KLIENT jest zobowiązany pokryć koszt wysyłki.

 

 

Dane do przelewów:

Sklep Jeździecki Wild Bill

PHP UNITURIST SP ZOO 

ul. Szczyrbok 56, 34-335 Krzyżowa

 

Konto bankowe:

Karpatia Bank Spółdzielczy

52 81400009 0012 0391 2000 0010